• WAŻNE!!!

• Jeśli nie widzisz całego tekstu wciśnij "CZYTAJ WIĘCEJ"

PROCEDURY PRZYPROWADZANIA DZIECI DO PRZEDSZKOLA

OBOWIĄZUJĄCE OD 01 WRZEŚNIA 2020

1. Rodzic/opiekun przyprowadza dziecko do przedszkola od strony szatni – wejście boczne.
            2. Przed wejściem zakłada maseczkę i dezynfekuje dłonie (bez maseczki rodzic/opiekun nie zostaniewpuszczony na teren przedszkola).
            3. Przy rodzicu/opiekunie dziecko ma mierzoną temperaturę. W przypadku podwyższonej temperatury (37,5) lub innych objawów chorobowych – kaszel, katar dziecko nie będzie mogło zostać w przedszkolu.
            4. Rodzic/opiekun rozbiera dziecko w szatni i odprowadza dziecko bezpośrednio do sali ( nie wchodzi na salę ).
            5. Po krótkim pożegnaniu rodzic/opiekun opuszcza przedszkole głównym wejściem.
            6. W szatni może przebywać jednocześnie 5 rodziców/opiekunów, pozostali będą oczekiwać na zewnątrz budynku.
            7. Jeżeli dziecko będzie chciało samodzielnie wejść na salę, rodzic/opiekun rozbiera dziecko w szatni i może  je przekazać pracownikowi, który odprowadzi je do właściwej grupy wiekowej. Rodzic/opiekun opuszcza przedszkole głównym wejściem.
            8. Dzieci przyprowadzane są do przedszkola do godziny 8.15 , po tej godzinie przedszkole zostaje zamknięte.

PROCEDURY ODBIERANIA DZIECI Z PRZEDSZKOLA

OBOWIĄZUJĄCE OD 01 WRZEŚNIA 2020

1. Rodzic/opiekun wchodzi do przedszkola od strony szatni – wejście boczne.
            2. Przed wejściem zakłada maseczkę , dezynfekuje dłonie ( bez maseczki rodzic/opiekun nie zostanie wpuszczony na teren przedszkola).
            3. Rodzic/opiekun podaje pracownikowi przedszkola – imię i nazwisko odbieranego dziecka oraz grupę do której uczęszcza i oczekuje do momentu aż dziecko zostanie sprowadzone przez pracownika przedszkola do szatni.

Rodzic/opiekun opuszcza przedszkole wyjściem na plac zabaw.

PRZYPROWADZANIE_COVID_2019.docx PLIK DO POBRANIA

• Uwaga Rodzice dzieci nowoprzyjętych!

•

Zapraszamy na dni adaptacyjne, w naszym przedszkolu, które z uwagi na istniejącą sytuację epidemiczną, obowiązujące nas przepisy i przyjęte przez nas zasady sanitarne, będą miały w tym roku wyjątkową formę.

Zapraszamy wg następującego harmonogramu:

26 sierpnia (środa) godz. od 10.00 12.00.

Spotykamy się na placu zabaw. Po chwili zabawy zaprosimy dzieci na plener malarski i plenerowe zabawy ruchowe.

27 sierpnia (czwartek) godz. od 10.00 12.00.

Po chwili zabaw na terenie przedszkolnego ogrodu, zaprosimy dzieci do ich sali. Rodzice, będą oczekiwać na dzieci na terenie ogrodu, przez cały czas będzie możliwy kontakt dziecka z rodzicem.

Podczas zajęć adaptacyjnych, p. Dyrektor, będzie odpowiadała na wszystkie pytania i udzielała informacji. Do dyspozycji Państwa, będą także nauczycielki prowadzące grupy, podczas swobodnych zabaw dzieci lub po zakończeniu zajęć.

Zasady sanitarne:

Dzieci przybywają na zajęcia tylko z jednym rodzicem.

Dorośli zobowiązani są do posiadania osłony ust i nosa, dezynfekcji rąk i zachowania dystansu społecznego.