• Kochani Rodzice!!!

W związku z ogólnopolskim zawieszeniem strajku zapraszmy jutro do przedszkola. Przyprowadzajcie swoje pociechy czekamy!!! :)

• Informacja od Burmistrza!!!

• Szanowni rodzice

W związku z zaplanowanym od dnia 8 kwietnia 2019 r. strajkiem nauczycieli informuję, że mogą wystąpić utrudnienia w pracy naszych placówek oświatowych.  Ze wstępnych danych wynika, że skala strajku w placówkach obejmie, większość pracowników oświaty. Szkoły i przedszkola będą czynne, a dzieci i młodzież zostaną objęte opieką. Rodzicom, którzy zorgaznizują opiekę nad swoimi dziećmi z góry dziękuję za wyrozumiałość, natomiast pozostałe dzieci mają zapewnioną opiekę w naszych placówkach. Ponadto informuję, że popieram postulaty nauczycieli związane ze wzrostem wynagrodzeń. Wspólnie pomożmy tej grupie zawodowej wyegzekwować godziwe wynagrodzenie, bez ich oceniania, ale z poszanowaniem ich prawa do strajku. Zapewniam, że robimy wszystko, aby nie wystąpiły niewygodne sytuacje dla rodziców i uczniów.

Burmistrz Nidzicy

Jacek Kosmala