• WAŻNE!!!

Drodzy Rodzice!

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w powiecie nidzickim, zwracamy się z prośbą o zachowanie szczególnych środków ostrożności  podczas przyprowadzania dzieci do Przedszkola nr 4 KRAINA ODKRYWCÓW od 3 sierpnia 2020 r.

NIE PRZYPROWADZAMY DZIECKA, JEŻELI:

1. Ma katar, kaszel lub temperaturę.
            2. Rodzina przebywa na kwarantannie.
            3. Jest podejrzenie kontaktu z osobami zakażonymi lub przebywającymi na kwarantannie.

W przedszkolu będzie obowiązywał szczególny reżim sanitarny (mierzenie temperatury, dezynfekcja rąk i powierzchni, maseczki ochronne lub przyłbice). Rodzice nadal będą przekazywać dziecko pracownikowi przedszkola przy drzwiach wejściowych. Jeżeli pracownik przedszkola zauważy objawy wymienione wyżej, rodzic zostanie zobowiązany do zabrania dziecka z przedszkola.

• WAKACJE

• Kochani życzmy Wam udanych i bezpiecznych wakacji!

Podczas DYŻURU WAKACYJNEGO ( w sierpniu) nasze przedszkole pracuje od 6:30 do 16:00.