• "Ale to już było..

• Zachęcamy do obejrzenia filmu z Gali Wielkanocnej

- Obrazek 1

FESTYN RODZINNY MAMA, TATA I JA

W ŚRODĘ 30.05.2018 R W GODZINACH OD 15:00 DO 17:00 ODBEDZIE SIĘ FESTYN         RODZINNY POD HASŁEM  "MAMA , TATA I JA". DYREKTOR , NAUCZYCIELKI I     PRACOWNICY PRZEDSZKOLA SERDECZNIE ZAPRASZAJĄ RODZICÓW I NASZYCH     PRZEDSZKOLAKÓW DO AKTYWNEGO UDZIAŁU W ZABAWIE.

• II POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ PRZEDSZKOLE NR 4 NIDZICA KRAINA ODKRYWCÓW

• II POWIATOWY KONKURS MATEAMTYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ PRZEDSZKOLE NR 4 W NIDZICY KRAINA ODKRYWCÓW

Dnia 17.05.2018 r odbędzie się II Powiatowy Konkurs Matematyczny organizowany przez Przedszkole Nr 4. Konkurs odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej. 5 -latki zmierzą się w konkurencjach matematycznych. W zmaganiach wezmą udział dzieci z SP1, SP2, SP3, Przedszzkola Nr 2, Przedszkola Nr 4, SP w Rączkach, Sp w Napiwodzie, i SP Łynie. Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia.

• Uwaga Ważne!!!

•     ZAKWALIFIKOWANIE DZIECKA DO DALSZEJ REKRUTACJI NIE OZNACZA PRZYJĘCIA GO DO PRZEDSZKOLA. RODZICE              DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH MAJĄ OBOWIĄZEK ZŁOŻYĆ W SEKRETARIACIE PRZEDSZKOLA PISEMNE                                    POTWIERDZENIE   WOLI UCZĘSZCZANIA DZIECKA DO PRZEDSZKOLA.

• REKRUTACJA!!!

Rekrutacja w Przedszkolu nr 4 KRAINA ODKRYWCÓW odbywa się od 09.02-  26.03 2018r.

• Przedszkole nr 4 KRAINA ODKRYWCÓW
        • nprzedszkole4@wp.pl